09 01 2020

470

BORSAMIZ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR

Yozgat Ticaret Borsası faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde var olduğunu gösterdi. Belediyemizin ulaşım hizmetleri Halk Otobüsleri taşımacılığında görev alan şoför esnafımızın ve bağlı oldukları kooperatifin sunmuş oldukları hizmet kalitelerini arttırabilmek için eğitim talepleri borsamız tarafından organize edilen bir programla gerçekleştirilmektedir.

Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Empati ve İletişim başlıklı eğitimler 20 saatlik program kapsamında borsamız eğitim salonunda katılımcılara verilmektedir.

Eğitimler Borsamız Akademik Danışmanı Dr. Mehmet KARA ve İletişim Uzmanı Kenan AYDIN tarafından verilmektedir. Eğitim sonucunda katılım sertifikaları şoför esnafına verilecektir.

Açılış konuşmalarında Belediye Ulaştırma Hizmetleri Müdürü Ali ŞAHİN, Şoförler Cemiyeti Başkanı İlhami Bakıcı ve Bozok Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı organizasyonun tertiplenmesini büyük bir özveri ile gerçekleştiren borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERKEKLİ'ye yapmış olduğu bu organizasyondan ötürü teşekkür etti.