28 01 2020

485

Depremzedelere Yardım Kamyonumuz Yola Çıktı

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan ihtiyaçlar nedeniyle Yozgat Ticaret Borsası ile Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonunda Elazığ ilindeki AFAD koordinasyon merkezlerine ulaştırılması amacıyla yardım kamyonu yola çıktı.

Konuyla ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Erkekli; "Yaşanılan üzücü deprem sonrası tüm vatandaşlarımız derinden üzülmüştür. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bugünlerde bizler de elimizden gelen yardımı en hızlı şekilde bölgeye ulaştırmak için çalışmalarımızı tamamladık. Yola çıkarmış olduğumuz yardım kamyonunda pirinç, nohut, bulgur ve makarna gibi kuru gıdaların yanı sıra su mevcut. Bu vesile ile yardım kampanyamıza katılan yardımseverlerimize ve tüm üyelerimize en içten duygularımızla teşekkür ediyoruz.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Yozgat Ticaret Borsası ve Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak Elazığ ve Malatya’da ki kardeşlerimizin yanındayız." dedi.

.