18 11 2020

316

Yozgat Ticaret Borsası’ndan Vali Ziya POLAT’a hayırlı olsun ziyareti...

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERKEKLİ ile birlikte Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Yozgat’ın yeni Valisi Sayın Ziya POLAT’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarete Yozgat Valisi olarak görevine başlayan Ziya POLAT’a hayırlı olsun dilekleri iletilirken, Yozgat ve Yozgatlılar için yapılacak tüm projelerde Yozgat Ticaret Borsası olarak görev almaya hazır oldunduğu bildirildi. 

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERKEKLİ ziyaret esnasında Ziya POLAT'a yeni görevi ile ilgili başarı dileklerinin ve görevinin hayırlara vesile olması temennilerini iletti. Ardından İlimizin tarım ve hayvancılık durumu, Yozgat Ticaret Borsası’nın yapısı, faaliyetleri ve projeleri ile ilgili de bilgi aktaran Başkan ERKEKLİ; “Yozgat Ticaret Borsası olarak Yozgat’ımıza ve Yozgatlımıza hizmet için tüm projelere destek olmaya hazırız.” diye konuştu.

Yozgat Valisi Ziya POLAT Ticaret Borsası Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlimizde sürdürmüş oldukları faaliyetlerinden dolayı Ticaret Borsası yönetimini tebrik ediyorum. Nazik ziyaretleri dolayısıyla da başta Sayın Erkekli olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunarım. İlimiz ve vatandaşlarımız için en iyi hizmeti vermek için elbirliği ile çalışacağız.” dedi. 

Ticaret Borsası adına ziyarette bulunan heyette; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERKEKLİ, Yönetim Kurulu Bşk. Yard. Yaşar GÖZÜBÜYÜK, Yönetim Kurulu Üyesi Murat GENÇARSLAN, Meclis Başkanı Medeni AKYOL, Meclis Üyesi Hasan ŞAHİN,  Meclis Üyesi Mehmet ÖZBIDAK, Meclis Katip Üyesi Hayati EKİCİ yer aldı.